ENERGY

jakość na każdym etapie

ENERGY


dział firmy

Rynek przemysłu energetycznego jako jeden z wielu wymaga staranności w każdym calu. W związku z tym w naszej firmie na każdym etapie produkcji obrabiany produkt podlega kontroli i jest nadzorowany przez specjalistów, którzy dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz odpowiedniemu wyposażeniu, dbają aby nasze wyroby spełniały wszystkie standardy. Na potrzeby klienta budujemy również dedykowane stoiska badawcze, np. spełniające wymogi normy ATEX.

Obsługujemy klientów którzy pragną współpracować z nami długofalowo w oparciu o powtarzalne produkty, posiadają wysokie wymagania jakościowe i wymagają precyzji.

Zgodnie z misją firmy „sprawdzona jakość” Sprzedajemy produkty wykonane na CZAS, w JAKOŚCI potwierdzonej protokołami pomiarowymi z maszyn CMM oraz w konkurencyjnej CENIE.


 

Nasz obecny park maszynowy pozwala nam realizować detale o różnym stopniu trudności. Cały proces realizacji produktu, zaczynając od cięcia, poprzez spawanie i obróbkę CNC wykonywany jest na najlepszych, nowoczesnych maszynach.

Oprócz obróbki skrawaniem produkowane przez nas części dla przemysłu energetycznego mogą być poddane również obróbce powierzchniowej zlecanej firmom zewnętrznym.