DURAMO

jakość na każdym etapie

DURAMO


dział firmy

Stworzona przez nas marka – DURAMO - to szeroka gama produktów elektrycznych – głównie silników bezszczotkowych BLDC, sprzęgieł oraz hamulców elektromagnetycznych. DURAMO to także nowoczesne rozwiązania w dziedzinie napędów.

Produkujemy silniki wzbudzane magnetoelektrycznie, komutowane za pomocą układów elektronicznych. Ważne jest to iż, silniki zamówione przez naszych klientów dostarczamy wraz ze sterownikiem dopasowanym do aplikacji. Specjalizujemy się w dedykowanych rozwiązaniach, które dostarczane są do różnych aplikacji.

Oferowane silniki mają zastosowanie m.in. w pompach wodnych, pompach paliwowych, napędach turbin klimatyzatorów i turbin chłodzących silniki oraz wielu innych urządzeniach wymagających płynnej regulacji obrotów w trakcie pracy.

Dzięki innowacyjności naszych produktów przyczyniamy się do redukcji globalnego obciążenia związanego z emisją CO2. Nasze działania przyczyniają się także do oszczędności przy eksploatacji produktu - wykluczając w ten sposób stosowanie szybko zużywających się części.

DURAMO to:

  • Sprawdzona alternatywa dla klasycznych rozwiązań
  • Gwarancja jakości – poprzez brak zużywających się elementów
  • Możliwość płynnej kontroli prędkości obrotowej jako funkcja czujnika pomiarowego lub innego sygnału zewnętrznego