Borimex

nasza idea

PRZYSZŁOŚĆ


oparta o wieloletnie doświadczenie

BORIMEX jest rodzinną firmą z historią sięgającą roku 1947. Obecny właściciel, Zygmunt Krupa – syn założyciela, w roku 1977 stworzył przedsiębiorstwo zajmujące się obróbką metalu. Tradycje w firmie kontynuują synowie Arkadiusz i Marcin Krupa.

Blisko 40-letnia obecność na rynku pozwoliła nam pokazać się jako solidny partner do współpracy. Dzięki ciągle doskonalonej wiedzy i umiejętnościom terminowo wywiązujemy się z warunków podpisanych umów, rzetelnie i profesjonalnie podchodząc do każdego klienta.

Zgodnie z naszą misją „Sprawdzona Jakość” dbamy z największą starannością, aby nasze wyroby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów oraz gwarantowały niezawodność i sprawność przez wiele lat.

Posiadamy nowoczesny, kompleksowo wyposażony park maszynowy z zapleczem konstrukcyjnym i technologicznym, dzięki którym możemy produkować zaawansowane technicznie wyroby według wymagań klienta lub na podstawie dokumentacji sporządzonej przez naszych konstruktorów.

Chcemy, aby nasza firma ciągle się rozwijała. Z tego powodu współpracujemy z Ośrodkami Naukowymi oraz Badawczo - Rozwojowymi w zakresie opracowywania nowych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań.

Jest nam niezmiernie miło, że znaleźliście się Państwo na naszej stronie. Postaramy się Państwa zapewnić, iż jesteśmy godnym zaufania partnerem we współpracy.

Jakość produktów potwierdzają sami klienci, którzy zapewniają nam ciągły rozwój. Współpraca z klientami odbywa się w oparciu o zasady zarządzania jakością, zarządzania środowiskowego oraz BHP.

Prowadzimy Politykę Zintegrowanego Systemu Zarządzania , Politykę Systemu Jakości oraz Wewnętrzny System Kontroli. Produkty specjalnego zastosowania odbierane są jakościowo poprzez strony trzecie np. RPW, DNV.

Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Borowa, w bliskiej odległości od Mielca i Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro Park. Produkcja prowadzona jest w halach o powierzchni 5500 m2, które usytuowane są na terenie prywatnym o powierzchni 5,5 ha.


NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Borimex od kilku lat znajduje się w czołówce regionalnych i ogólnopolskich rankingów.

PODKARPACKA
NAGRODA GOSPODARCZA 2011

REGIONALNY
LIDER ROZWOJU I INNOWACJI - 2011

REGIONALNY
LIDER ROZWOJU I INNOWACJI - 2010

UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM
RANKINGU LIDERZY EKSPORTU

II MIEJSCE W RANKINGU
PODKRPACKIEGO KLUBU BIZNESU - 2010

CERYFIKAT
WIARYGODNOŚCI FINANSOWEJ

I MIEJSCE
SKRZYDŁA BIZNESU 2012