PROJEKTOWANIE

jakość na każdym etapie

PROJEKTOWANIE


gałąź firmy

Pracują dla nas najlepsi

Bardzo dbamy, aby tworzyć profesjonalny i kompetentny zespół pracowników. Łączymy to z nowymi technologiami oferowanymi między innymi przez firmę Siemens, takimi jak aplikacja do projektowania Solid Edge Synchronous Technology, oprogramowanie do zarządzania dokumentacją konstrukcyjną Insight, czy software służący do programowania maszyn CNC – NX CAM.

Każdy projekt jest wyjątkowy

Każdy klient posiada swoje własne wymagania, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. 

Dzięki możliwości wizualizacji cech charakterystycznych przy cyfrowym prototypowaniu i symulacji funkcjonalności produktu, możemy analizować kluczowe cechy jego elementów składowych, które następnie mają wpływ na spełnienie wymagań naszych klientów.

Produkty naszej firmy znalazły uznanie wśród ekspertów w licznych konkursach m.in.: Innowator Podkarpacia, Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju, Podkarpacka Nagroda Gospodarcza.

Posiadamy szereg zastrzeżonych wzorów użytkowych, przemysłowych i wynalazków, które są świadectwem zarówno prowadzonych przez nas prac rozwojowych, jak również świadczą o profesjonalizmie naszych pracowników.

W ramach prac badawczo rozwojowych współpracujemy z Instytucjami Naukowymi

Dzięki tej współpracy nasze konstrukcje oparte są na naukowych podstawach, a działania organizacyjne charakteryzują się wysoką innowacyjnością.