praca

jakość na każdym etapie

Stawiamy na wykwalifikowanďż˝ kadrďż˝

SPRAWD� CZY W�A�NIE CIEBIE SZUKAMY

Ślusarz


Miejsce pracy: Borowa 39-305, woj. podkarpackie
Wolnych miejsc pracy: 1

Opis Stanowiska:

  • Prace ślusarskie
  • Przygotowywania elementów metalowych do procesu spawania
  • Prostowanie niewielkich konstrukcji spawanych 
  • Dopasowywanie i montaż elementów stalowych

Wymagania w stosunku do osoby zatrudnionej na stanowisku:

  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych np. (suwmiarka, wysokościomierz)
  • precyzja i zdolności manualne
  • doświadczenie w typowych pracach ślusarskich w tym przy obróbce stali i/lub aluminium przy pomocy elektronarzędzi
  • dokładność i zaangażowanie
  • uprawnienia na wózek widłowy i/lub suwnicę - mile widziane


Jeśli zastanawiasz się nad złożeniem CV do naszej firmy, chcielibyśmy Cię zachęcić do podjęcia tego kroku, nawet jeśli masz wrażenie, że jeszcze trochę Ci brakuje do naszych wymagań, BĄDŹ OPTYMISTĄ!
Dla nas liczy się Twoja motywacja, gotowość do nauki i zaangażowanie.
Dajmy sobie szansę poznać się bliżej i zobaczyć, co możemy razem osiągnąć. W razie jakichkolwiek pytań chętnie udzielimy odpowiedzi i rozwiejemy wątpliwości. Czekamy na Twoją aplikację!

 
W CV prosimy umie�ci� klauzul�: