praca

jakość na każdym etapie

Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę

SPRAWDŹ CZY WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY

Znajdź nową inspirację i motywację do swojego rozwoju !

Nasi pracownicy objęci są personalizowanym programem szkoleń „Borimex Fair Play”, dzięki któremu każdy ma możliwość doskonalenia na wszystkich stanowiskach pracy, zdobywając tym samym szczyty ścieżki rozwoju.

Praca w Naszej Firmie to niezliczone okazje, aby poszerzać swój rozwój zawodowy zgodnie z pasją i indywidualnymi zainteresowaniami.

Aby rozwinąć Twoje umiejętności umożliwiamy Ci udział w najlepszych szkoleniach.

Gwarantujemy Ci pracę w ciekawym środowisku specjalistów z wielu dziedzin, oraz udział przy realizacji międzynarodowych projektów.

Magazynier wózkowy

Miejsce pracy: Borowa 39-305, woj. podkarpackie
Wolnych miejsc pracy: 1

Opis stanowiska :

  • Obsługa wózków widłowych,
  • Zapewnienie przepływu matriałów, półwyrobów i wyrobów gotowych pomiędzy działami firmy według wyznaczonego cyklu,
  • Ścisła współpraca z działami produkcji, transportu, sprzedaży i innych, mających bezpośredni wpływ na dystrybucję produkowanego asortymentu,
  • Przestrzeganie przepisów BHP i P. Poż,
  • Inne prace zlecone przez Kierownika.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na poobnym stanowisku mile widziane,
  • Uprawnienia na wózki widłowe.
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań,
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.

Zgłoszenia wraz z załączonym CV prosimy wysyłać na adres e-mail: praca@borimex.pl.
W CV prosimy umieścić klauzulę:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).'