praca

jakość na każdym etapie

Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę

SPRAWDŹ CZY WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY

Znajdź nową inspirację i motywację do swojego rozwoju !

Nasi pracownicy objęci są personalizowanym programem szkoleń „Borimex Fair Play”, dzięki któremu każdy ma możliwość doskonalenia na wszystkich stanowiskach pracy, zdobywając tym samym szczyty ścieżki rozwoju.

Praca w Naszej Firmie to niezliczone okazje, aby poszerzać swój rozwój zawodowy zgodnie z pasją i indywidualnymi zainteresowaniami.

Aby rozwinąć Twoje umiejętności umożliwiamy Ci udział w najlepszych szkoleniach.

Gwarantujemy Ci pracę w ciekawym środowisku specjalistów z wielu dziedzin, oraz udział przy realizacji międzynarodowych projektów.

Magazynier

Miejsce pracy: Borowa 39-305, woj. podkarpackie
Wolnych miejsc pracy: 1

Opis stanowiska:

  • realizacja przyjęć do magazynu oraz wydanie do produkcji surowców, materiałów, detali i wyrobów gotowych potrzebnych w procesie produkcji;
  • sprawdzanie dostaw pod względem ilościowym;
  • składowanie materiałów w magazynie zgodnie z zasadami magazynowania i znakowania;
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów magazynowych;
  • załadunek i rozładunek samochodów zgodnie z dokumentacją transportową;
  • utrzymanie porządku w magazynie;

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • mile widziane uprawnienia na suwnicę i wózek widłowy
  • samodzielność, zaangażowanie, uczciwość, sumienność;

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków;
  • stabilną pracę;
  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez szkolenia ;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Zgłoszenia wraz z załączonym CV prosimy wysyłać na adres e-mail: praca@borimex.pl.
W CV prosimy umieścić klauzulę:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).'