praca

jakość na każdym etapie

Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę

SPRAWDŹ CZY WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY

Znajdź nową inspirację i motywację do swojego rozwoju !

Nasi pracownicy objęci są personalizowanym programem szkoleń „Borimex Fair Play”, dzięki któremu każdy ma możliwość doskonalenia na wszystkich stanowiskach pracy, zdobywając tym samym szczyty ścieżki rozwoju.

Praca w Naszej Firmie to niezliczone okazje, aby poszerzać swój rozwój zawodowy zgodnie z pasją i indywidualnymi zainteresowaniami.

Aby rozwinąć Twoje umiejętności umożliwiamy Ci udział w najlepszych szkoleniach.

Gwarantujemy Ci pracę w ciekawym środowisku specjalistów z wielu dziedzin, oraz udział przy realizacji międzynarodowych projektów.

Szlifierz

Miejsce pracy: Borowa 39-305, woj. podkarpackie
Wolnych miejsc pracy: 1

Opis Stanowiska:

  • obsługa szlifierek do wałków i otworów
  • obsługa szlifierki do płaszczyzn
  • mozliwość przeszkolenia na operatora maszyn CNC

Wymagania w stosunku do osoby zatrudnionej na stanowisku:

  • wykształcenie techniczne
  • dobra znajomość czytania rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi warsztatowych narzędzi pomiarowych
  • dokładność
  • doświadczenie z zakresu pracy na szlifierkach

Oferujemy:

  • uzupełniające szkolenia z zakresu obsługi maszyn CNC
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym i w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość pracy z najnowocześniejszymi technologiami w branży
  • możliwość osobistego i zawodowego rozwoju
  • stabilne warunki zatrudnienia uzaleznione od posiadanych umiejętności.

W CV prosimy umieścić klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”