praca

jakość na każdym etapie

Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę

SPRAWDŹ CZY WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY

Znajdź nową inspirację i motywację do swojego rozwoju !

Nasi pracownicy objęci są personalizowanym programem szkoleń „Borimex Fair Play”, dzięki któremu każdy ma możliwość doskonalenia na wszystkich stanowiskach pracy, zdobywając tym samym szczyty ścieżki rozwoju.

Praca w Naszej Firmie to niezliczone okazje, aby poszerzać swój rozwój zawodowy zgodnie z pasją i indywidualnymi zainteresowaniami.

Aby rozwinąć Twoje umiejętności umożliwiamy Ci udział w najlepszych szkoleniach.

Gwarantujemy Ci pracę w ciekawym środowisku specjalistów z wielu dziedzin, oraz udział przy realizacji międzynarodowych projektów.

Spawacz

Miejsce pracy: Borowa 39-305, woj. podkarpackie
Wolnych miejsc pracy: 1

Opis Stanowiska:

  • praca na stanowisku spawacza
  • przestrzeganie procedur i instrukcji wynikających z zakresu wymagań jakościowych
  • likwidowanie spostrzeżonych błędów w realizowanych zadaniach
  • dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • przestrzeganie zasad BHP i p.pożarowych, Regulaminu Pracy i innych przepisów wewnątrzzakładowych
  • zgłaszanie przełożonemu potrzeb w zakresie wykonywanych zadań

Wymagania w stosunku do osoby zatrudnionej na stanowisku:

  • uprawnienia na spawanie metodą TIG lub MAG lub MIG
  • dobra znajomość czytania spawalniczego rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza
  • umiejętność posługiwania się warsztatowymi narzędziami pomiarowymi]
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • uprawnienia na wózki widłowe/suwnice będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez specjalistyczne szkolenia

Zgłoszenia wraz z załączonym CV prosimy wysyłać na adres e-mail: praca@borimex.pl.
W CV prosimy umieścić klauzulę:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).'