praca

jakość na każdym etapie

Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę

SPRAWDŹ CZY WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY

Znajdź nową inspirację i motywację do swojego rozwoju !

Nasi pracownicy objęci są personalizowanym programem szkoleń „Borimex Fair Play”, dzięki któremu każdy ma możliwość doskonalenia na wszystkich stanowiskach pracy, zdobywając tym samym szczyty ścieżki rozwoju.

Praca w Naszej Firmie to niezliczone okazje, aby poszerzać swój rozwój zawodowy zgodnie z pasją i indywidualnymi zainteresowaniami.

Aby rozwinąć Twoje umiejętności umożliwiamy Ci udział w najlepszych szkoleniach.

Gwarantujemy Ci pracę w ciekawym środowisku specjalistów z wielu dziedzin, oraz udział przy realizacji międzynarodowych projektów.

Kierownik Działu

Miejsce pracy: 39-305 Borowa
Wolnych miejsc pracy: 1

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie i bieżące raportowanie realizacji produkcji;
  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych, organizacja pracy i bieżący przydział zadań w zależności od planów produkcyjnych;
  • Bieżące rozwiązywanie problemów produkcyjnych i personalnych;
  • Monitorowanie i raportowanie czasu pracy podległych pracowników;
  • Nadzór merytoryczny nad dokumentacją obrabianych przedmiotów, przewodnikiem, kartą technologiczną wykonywanych operacji;
  • Organizowanie i nadzór nad utrzymaniem czystości w środowisku pracy;
  • Współpraca z Działem Zaopatrzenia w zakresie zabezpieczenia produkcji w materiały.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników;
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej;
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane techniczne);
  • Znajomość rysunku technicznego pozwalająca na przekazywanie wiedzy i uczenie podległego zespołu;
  • Znajomość procesów pomiarowych, znajomość zasad prowadzenia produkcji, umiejętność prawidłowego rozpoznania wymagań rysunkowych;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zarządzania zespołem ludzkim (10-20 osób);
  • Mile widziana wiedza z zakresu nowoczesnych metod organizacji produkcji.

Oferujemy:

  • Specjalistyczne szkolenia
  • Pracę w  przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę z zastosowaniem najnowszych technologii na najnowocześniejszych obrabiarkach
  • Przyjazną atmosferę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Zgłoszenia wraz z załączonym CV prosimy wysyłać na adres e-mail: praca@borimex.pl.
W CV prosimy umieścić klauzulę:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).'